+48 725 245 522 biuro@bsprojekt-akcjonariusze.pl

 

JUŻ NIEDŁUGO ZACZYNAMY!

Skontaktuj się

 

Zostań naszym akcjonariuszem na rynku nieruchomości

Ponieważ obrót na rynku nieruchomości wiąże się z zaangażowaniem sporego kapitału już od początku działalności postanowiliśmy aby model firmy uwzględniał podział zysków z inwestorami w zamian za zaangażowanie kapitałowe. Forma Prostej Spółki Akcyjnej jest zatem idealnym rozwiązaniem które pozwala na rozwój naszej dotychczasowej działalności. Crowdfunding udziałowy jest przejrzysty dla inwestorów i daje ogromne możliwości. Jeżeli chcesz wesprzeć nasze przedsięwzięcie i zostać cześcią naszej społeczności to zapraszamy Cię do zainwestowania w przyszłości. Najtańszy pakiet akcji już od 100 zł. Pamiętaj polub nas na FB lub zapisz się na newsletter, bądź na bieżącoa po zakupie akcji odbierz miłą niespodziankę.  Ruszamy już w Marcu 2020 

 

 

Dlaczego warto

 • kapitał akcyjny w 95% zostanie zainwestowany tylko w zakup i modernizację kolejnych nieruchomości oraz budowę nowych domów.
 • niskie koszty operacyjne dotychczasowej działalności w 4 Elite Investments sp z o.o.( tylko 3,5% w stosunku do przychodów)
 • coroczna wypłata dywidendy
 • wyjątkowo niski próg wejscia. Możliwość zostania naszym akcjonariuszem już od 100 zł
 • jasny podział zysków ( 51% - założyciele, 49% - kapitał akcyjny)
 • wszystkie nieruchomości posiadane przez nas bedą ubezpieczone a Spółka posiada ubezpieczenie OC
 • duża dywersyfikacja kapitału w różne projekty
 • dotychczasowe wyniki 4 Elite Investments sp z o.o. - zapoznaj się z wynikami
 • każdy akcjonariusz otrzymuje dostęp do zamkniętej grupy na FB na której publikujemy na bieżąco informacje o działalności operacyjnej spółki.
 • głosowania akcjonariuszy odbywają się w bardzo wygodnej formie na osobistym koncie na naszej stronie.

Jak nabyć akcje?

 • Zapoznaj się z naszą ofertą oraz analizami z rynku
 • Poznaj nas, to kim jesteśmy i jak pracujemy
 • Zobacz dotychczasowe wyniki 4 Elite Investments sp z o.o. oraz perspektywy naszej nowej spółki
 • Przejżyj dokument ofertowy
 • Przeanalizuj ryzyka
 • Wybierz pakiet akcji który Cię interesuje
 • Jeżeli masz pytania, zadzwoń do nas lub weź udział w dyskusji
 • Jeżeli chcesz zostać naszym akcjonariuszem, kliknij na czerwony przycisk "Zainwestuj"
 • Wpłać pieniądze przez system Pay Pal i subskryuj Akcje
 • Otrzymasz potwierdzenie zawarcia transakcji zapisu na akcje
 • Po zakończonej emisji otrzymasz pocztą certyfikat nabycia akcji

Zobacz jak pracujemy i zobacz prognozy dla rynku

Analiza rynku - raport Deolitte

Za mało mieszkań

 

W Polsce nadal mamy za mało mieszkań, w 2018 roku oddano ich niecałe 190 tys. Na 1000 mieszkańców przypada tylko 380 mieszkań! Jesteśmy pod tym względem na szarym końcu w Europie. Raport GUS dotyczący sytuacji społeczno – gospodarczej kraju w sierpniu 2019 r. przedstawia, że w okresie od stycznia do sierpnia br. oddano do użytkowania 127,8 tys. mieszkań, tj. o 10,4% więcej niż w analogicznym okresie ub. roku. Wzrost notowano w większości form budownictwa, z wyjątkiem budownictwa spółdzielczego.

 

 

Pomimo, że w Polsce buduje się najwięcej spośród krajów Europy Środkowej, mieszkań wciąż brakuje. Wszystko wskazuje na to, że inwestowanie w nieruchomości jak i obrót nimi ma się i będzie miał się dobrze.

 

Wciąż niskie ceny

Raport Deolitte wskazuje, że średnia cena metra kwadratowego w Polsce wynosiła w ubiegłym roku 1 370 euro, czyli o 3,8 proc. więcej niż rok wcześniej. W Warszawie wynosiła ona 1935 euro a średni koszt zakupu metra kwadratowego w centralnych dzielnicach Paryża wynosi ponad 12,9 tys. euro, a w Londynie – 11,2 tys. euro. Spośród analizowanych krajów taniej jest tylko na Węgrzech i w Portugalii. Najdrożej jest za to we Francji, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Najwyższe wzrosty rok do roku odnotowano w Czechach (16,8 proc.) i na Węgrzech (13,7 proc.). Pomimo że w Polsce buduje się najwięcej spośród krajów Europy Środkowej, mieszkań wciąż brakuje.

 

 

Zyskowna branża

Od pięciu lat odnotowuje się znaczne zyski w branży budowlanej w całej Unii Europejskiej. Ponieważ stabilnie rosną nasze dochody, całkiem korzystnie oceniamy naszą aktualną sytuację i w przyszłość patrzymy dość optymistycznie. Jednocześnie kredyty mieszkaniowe są relatywnie tanie i dostępniejsze niż kiedyś. Chętniej kupujemy nieco droższe mieszkania, bo nas na nie stać. 

W Niemczech tylko ponad połowa ludności jest właścicielami mieszkań, w Polsce ok. 85 proc.

Polacy znacznie częściej niż mieszkańcy Europy Zachodniej mieszkają we własnych domach lub mieszkaniach. Ale co ciekawe, stosunkowo niewiele z nich obciążonych jest kredytem hipotecznym.

Budownictwo stale się rozwija: w 2018 r. do użytku oddano 184,8 tys. mieszkań, to o 3,6 proc. więcej niż rok wcześniej. Trend taki jest widoczny nie tylko w Unii Europejskiej ale i na całym świecie. Przewiduje się, że w ciągu najbliższych 2 - 3 lat, dla sektora budowlanego dynamika będzie rosła i może wynieść aż 3,6 proc. Szacuje się, że przychody na 2025 rok będą wynosić 15 bln dolarów. Światowa gospodarka w tym czasie będzie rosła w tempie od 2,5 do 3 proc. rocznie.

Sposób w jaki ludzie zaspokajają potrzeby mieszkaniowe zależy od indywidualnych preferencji, ale także od dochodów, oszczędności, i zdolności kredytowej, które zależą od zmieniającej się sytuacji gospodarczej. W mediach głośno jest o tym, że Polska gospodarka od kilku lat ma się bardzo dobrze i rozwija się szybko, a nominalny poziom stóp procentowych jest na bardzo niskim poziomie.

Pomimo, że w Polsce buduje się najwięcej spośród krajów Europy Środkowej, mieszkań wciąż brakuje. Wszystko wskazuje na to, że inwestowanie w nieruchomości jak i obrót nimi ma się i będzie miał się dobrze.

Misja firmy

O nas

Swoją historię z rynkiem nieruchomości zaczęliśmy ponad dwa lata temu. Pomysł zrodził się z tego aby nadwyżki zysków własnych oraz środki pożyczone od inwestorów, inwestować w obrót na rynku nieruchomości. Tak powstała spółka 4 Elite Investments sp z o.o. Gdy dowiedzieliśmy się o tym, że w ministerstwie trwają prace nad projektem Prostej Spółki Akcyjnej, wspólnie podjęliśmy decyzję aby na rynku powstała kolejna spółka, 4 Elite Investments PSA. Więc teoretycznie 1 marca 2020 będziemy start-upem ale w praktyce nowa spółka będzie kontynuatorką wypracowanych już wcześniej rozwiązań.

 

Model działalności

Ponieważ obrót na rynku nieruchomości wiąże się z zaangażowaniem sporego kapitału już od początku działalności postanowiliśmy aby model firmy uwzględniał podział zysków z inwestorami w zamian za zaangażowanie kapitałowe. Forma PSA jest zatem dla nas idealnym rozwiązaniem które pozwala na rozwój naszej dotychczasowej działalności, jest przejrzysta dla inwestorów i daje ogromne możliwości.

Spółka 4 Elite Investments sp z o.o. po dwóch latach działalności wypracowała zysk oraz zrealizowała wypłatę odsetek. Chcemy skopiować dotychczasowe rozwiązania ale na większą skalę. Utworzymy wspólnie z naszymi akcjonariuszami już 1 marca 2020 nową spółkę o nazwie 4 Elite Investments PSA

 

Cechy szczególne

Naszą dotychczasową działalność cechują niskie koszty operacyjne a kapitał pozyskiwany od inwestorów w całości inwestowany jest w zakup i modernizację kolejnych nieruchomości, budowę nowych domów a w przyszłości inwestowany będzie również na rynku udzielania pożyczek dla firm pod zastaw hipoteczny. Taka strategia przekłada się to na fakt, że kapitał akcyjny od razu i cały czas pracuje. Nie inwestujemy środków w tworzenie sieci sprzedaży, nowe lokale handlowe, marketing, reklamę, opracowywanie nowych technologii, nowe produkty. Nasza działalność jest stosunkowo prosta. Cały kapitał akcyjny przeznaczony będzie na zakup, budowę oraz sprzedaż z zyskiem na rynku nieruchomości.

Jeżeli chcesz wesprzeć nasze przedsięwzięcie i zostać naszym akcjonariuszem zapraszamy Cię do zainwestowania w przyszłości. Najtańszy pakiet akcji już od 100 zł. Pamiętaj polub nas na FB lub zapisz się na newsletter , bądź na bieżąco i odbierz miłą niespodziankę. Pamiętaj ruszamy już w Marcu 2020

 

 

Dlaczego warto

 • kapitał akcyjny w 95% zostanie zainwestowany tylko w zakup i modernizację kolejnych nieruchomości oraz budowę nowych domów.
 • niskie koszty operacyjne dotychczasowej działalności w 4 Elite Investments sp z o.o.( tylko 3,5% w stosunku do przychodów)
 • coroczna wypłata dywidendy
 • wyjątkowo niski próg wejscia. Możliwość zostania naszym akcjonariuszem już od 100 zł
 • jasny podział zysków ( 51% - założyciele, 49% - kapitał akcyjny)
 • wszystkie nieruchomości posiadane przez nas są ubezpieczone a Spółka posiada ubezpieczenie OC
 • duża dywersyfikacja kapitału w różne projekty
 • dotychczasowe wyniki 4 Elite Investments sp z o.o. - zapoznaj się z wynikami
 • każdy akcjonariusz otrzymuje dostęp do tajnej grupy na FB na której publikujemy na bieżąco informacje o działalności operacyjnej spółki.
 • głosowania akcjonariuszy odbywają się w bardzo wygodnej formie na osobistym koncie na naszej stronie.

Czym się zajmujemy

 

Modernizacja nieruchomości

Wszędzie tam gdzie pojawia się okazja jesteśmy również my. Skupujemy z rynku nieruchomości, mieszkania i domy w okazyjnych cenach i po modernizacji sprzedajemy je z zyskiem. To obecnie dość modne zajęcie i widzimy coraz większe zainteresowanie drobnych inwestorów taką właśnie formą działalności. Szacunki stawiają Polskę na jednym z ostatnich miejsc w Europie pod względem ilości mieszkań na jednego mieszkańca. A perspektywy dla rynku są imponujące.

Obecnie nieruchomości sprzedają się na pniu i przybywa co raz bardziej wymagających klientów. W tę grupę docelową wpisuje się nasza spółka. Mieszkania które trafiają do sprzedaży po modernizacji wykonanej przez nas cechują się bardzo wysokim standardem. Nad całością czuwają nasi projektanci, kierownicy budowy oraz profesjonalne firmy budowlane z którymi współpracujemy od wielu lat. Posiadamy w tym segmencie własne rozwiązania oraz doświadczenie dzięki któremu do tej pory nieruchomości wystawione na sprzedaż nie czekały na nowego właściciela dłużej niż dwa miesiące. Są oczywiście bardziej zyskowne projekty w branży budowlanej ale taki obrót mieszkaniami na rynku wtórnym to duża dywersyfikacja oraz szybka rotacja zainwestowanego kapitału.

Działalność dweloperska

 

Obecnie jesteśmy w trakcie budowy domu modelowego a po jego ukończeniu planujemy postawienie 13 domów na jednym z osiedli na Śląsku. Domy oddajemy naszym klientom wg. ich potrzeb w stanie surowym zamkniętym lub deweloperskim.  Każdy wybudowany przez nas dom obecnie wyposażany jest w system fotowoltaiczny dzięki czemu nasi klienci od razu oszczędzają na rachunkach za prąd.

Interesują nas wszelkie projekty dostępne na rynku nieruchomości. Cały czas szukamy okazji i jeżeli tylko pojawiają się takowe, nasza spółka jest w nie zaangażowana. Dzisiaj możliwości inwestycyjne są ogromne a jedyną barierą jest kapitał.

 

 

Działalność pożyczkowa

Obecnie budujemy kanał udzielania pożyczek dla firm pod zastaw hipoteczny. Od dawien dawna wiadomo, że dwa najlepsze biznesy dające pewność, niskie ryzyko inwestycyjne i przyzwoite dochody, to inwestycja w nieruchomości lub zarabianie na gotówce. Dla nas i dla naszych inwestorów najważniejsze jest aby kapitał akcyjny cały czas pracował.

Jeżeli chcesz wesprzeć nasze przedsięwzięcie i zostać naszym akcjonariuszem zapraszamy Cię do zainwestowania w przyszłości. Najtańszy pakiet akcji już od 100 zł. Pamiętaj polub nas na FB lub zapisz się na newsletter , bądź na bieżąco i odbierz miłą niespodziankę. Pamiętaj ruszamy już w Marcu 2020

 

Pakiety 2021

 • Certyfikat akcji
 • Członkostwo w zamkniętej grupie na Facebook
 • Udział w corocznym walnym zgromadzeniu
 • Gadżet firmowy
 • Certyfikat akcji
 • Członkostwo w zamkniętej grupie na Facebook,
 • Udział w corocznym walnym zgromadzeniu
 • Gadżet firmowy (długopis lub brelok oraz pen drive w kształcie karty 4 GB)
 • Certyfikat akcji
 • Członkostwo w zamkniętej grupie na Facebook,
 • Udział w corocznym walnym zgromadzeniu
 • Gadżet firmowy (długopis lub brelok oraz pen drive w kształcie karty 4 GB)
 • Certyfikat akcji
 • Członkostwo w zamkniętej grupie na Facebook,
 • Udział w corocznym walnym zgromadzeniu
 • Gadżet firmowy (długopis lub brelok oraz pen drive w kształcie karty 4 GB)
 • 5% rabatu na projekt i aranżację wybranego wnętrza
 • Certyfikat akcji
 • Członkostwo w zamkniętej grupie na Facebook,
 • Udział w corocznym walnym zgromadzeniu
 • Gadżet firmowy (długopis lub brelok oraz pen drive w kształcie karty 4 GB)
 • 10% rabatu na projekt i aranżację wybranego wnętrza
 • Certyfikat akcji
 • Członkostwo w zamkniętej grupie na Facebook,
 • Udział w corocznym walnym zgromadzeniu
 • Gadżet firmowy (długopis lub brelok oraz pen drive w kształcie karty 4 GB)
 • 5% rabatu na projekt i aranżację wybranego wnętrza
 • 10% rabatu na projekt domu jednorodzinnego
 • Certyfikat akcji
 • Członkostwo w zamkniętej grupie na Facebook,
 • Udział w corocznym walnym zgromadzeniu
 • Gadżet firmowy (długopis lub brelok oraz pen drive w kształcie karty 4 GB)
 • 10% rabatu na projekt i aranżację wybranego wnętrza
 • 10% rabatu na projekt domu jednorodzinnego
 • Certyfikat akcji
 • Członkostwo w zamkniętej grupie na Facebook,
 • Udział w corocznym walnym zgromadzeniu
 • Gadżet firmowy (długopis lub brelok oraz pen drive w kształcie karty 4 GB)
 • 10% rabatu na projekt i aranżację wybranego wnętrza
 • 10% rabatu na projekt domu jednorodzinnego
 • Certyfikat akcji
 • Członkostwo w zamkniętej grupie na Facebook,
 • Udział w corocznym walnym zgromadzeniu
 • Gadżet firmowy (długopis lub brelok oraz pen drive w kształcie karty 4 GB)
 • Projekt i aranżacja wybranego wnętrza gratis
 • 20% rabatu na projekt domu jednorodzinnego

O nas

Sebastian Ryszkowski
prezes zarządu

Od ponad 20 lat związany jestem z biznesem. Pierwszą firmę założyłem w wieku 20 lat i - pomimo młodego wieku - udało mi się osiągnąć sukces w branży budowlanej. W latach 90-tych stworzyłem oraz przeanalizowałem, na potrzeby własnej firmy, technikę sprzedaży zwaną ...

więcej...

Barbara Zadora
wiceprezes zarządu

Nie boję się stawiać czoła nowym wyzwaniom. Uwielbiam moment, w którym kupujemy nieruchomość i wraz z architektami nadajemy jej nowe życie. W projekcie 4 Elite Investments czuję się jak ryba w wodzie, realizuję się w nim w 100%.......

więcej...

Ostatnie realizacje

Kamienica w Rybniku II
Pokoje 2 |Metraż 42 206 957 PLN
Kamienica w Rybniku
Pokoje 3 |Metraż 68 302 000 PLN
Gliwice Kamienica
Pokoje 3 |Metraż 64 351 988 PLN
Rybnik centrum
Pokoje 2 |Metraż 52 219 981 PLN
Żory -Oś. Pawlikowskiego
Pokoje 4 |Metraż 72 225 000 PLN
Wodzisław Śląski
Pokoje 2 |Metraż 54 144 000 PLN
ZAINWESTUJ