+48 725 245 522 biuro@bsprojekt-akcjonariusze.pl

Sebastian Ryszkowski

Kilka słów o mnie...

Od ponad 20 lat związany jestem z biznesem. Pierwszą firmę założyłem w wieku 20 lat i - pomimo młodego wieku - udało mi się osiągnąć sukces w branży budowlanej. W latach 90-tych stworzyłem oraz przeanalizowałem, na potrzeby własnej firmy, technikę sprzedaży zwaną „promocją czasową”. W tamtych latach było to pionierskie narzędzie, rzadko spotykane na polskim rynku. Bogatszy o doświadczenia stwozryłem coś zupełnie nowego. Wraz ze swoim zespołem w kilka lat zbudowaliśmy prężnie działający biznes w branży szkoleniowej. Mam takie motto, że:

 

 

 

„Sukces osiągniesz tylko wówczas, gdy będziesz robił to, w czym czujesz się najlepiej.”.

„Kluczem do sukcesu jest otaczanie się odpowiednimi ludźmi oraz szacunek we wzajemnych relacjach. Gdy chce się stworzyć prężnie działającą firmę, niezbędna jest uczciwość. Jest ona gwarancją odpowiednich relacji z pracownikami oraz partnerami biznesowymi.”

Obecnie jestem właścicielem kilku spółek zatrudniających blisko 100 osób, których roczne przychody sięgają 10 milionów złotych. Mówią o mnie, że jestem charyzmatycznym liderem i mówcą, ale ja po prostu uwielbiam tworzyć nowe projekty. Tam, gdzie inni się poddają, zwyczajnie wykazuję większą determinację, wiedzę i nieustępliwość. Zarażam innych wizją sukcesu i motywuję do działania, dzięki czemu ludzie, którzy są skupieni wokół mnie, zawsze ten sukces osiągają. Osobiście uważam, że każdy powinien robić to, w czym czuje się najlepiej, bo tylko to jest gwarancją powodzenia. Sam czuję się najlepiej w realizacji nowych przedsięwzięć.

Od dwóch lat z powodzeniem zaangażowany jestem w system inwestycji na rynku nieruchomości i przyznam, że jest to prawdziwa pasja. Obecnie jestem jedną z twarzy najciekawszych projektów w moim życiu: „4 Elite Investments” i "Grupa Format".
Prywatnie jestem czynnym graczem ligi squasha. Uwielbiam podróże, wędkarstwo, wspinaczkę oraz górskie wycieczki.